+38 (032) 297-68-05
+38 (032) 237-98-26

Представництва

Компанія Tallinna Elektrotehnika Tehas "Estel" AS

Естонія, Таллінн,
Куулі 6, 11415
Тел.: (+372) 6 228 300
Факс: (+372) 6 228 301
E-mail: estel@tet-estel.com

 Партнери

 

 Українські партнери

 ТОВ ПАТ «Дніпропетровський завод прокатних валків» - виробник чавунних валків для сортових, трубних і листових станів гарячої прокатки.В НВФ “Дніпротехсервіс”, включаючи ПАТ «Дніпропетровський завод прокатних валків», ПАТ «Дніпроважмаш», ПАТ «Славтяжмаш». ПАТ «Дніпроважмаш» - один з основних постачальників обладнання для доменного і прокатного виробництв, вагоноперекидачів, редукторів загального та спеціального призначення, чавунних тюбінгів для метро і шахт, устаткування для гірничо збагачувальної, металургійної, трубної та коксохімічної промисловості.

 ДП «УкрНТЦ «Енергосталь» - комплексне проектування металургійних та феросплавних підприємств, доменного, сталеплавильного та прокатного виробництва; розробка, проектування та постачання комплексних систем локалізації, відведення та очищення технологічних і неорганізованих викидів для всіх видів виробництв (рукавні фільтри всіх типів і електрофільтри для різних видів промислового виробництва та енергетики); комплексне вирішення проблеми твердих побутових відходів, що включає сортування і використання цінної сировини, термообробку частини відходів з використанням вторинного тепла.

ПАТ «Новокраматорський машинобудівний завод» - найбільший в Україні і відомий у світі виробник унікального високопродуктивного прокатного, металургійного, ковальсько-пресового, гідротехнічного, гірничорудного, підйомно -транспортного і спеціалізованого устаткування.

ПАТ «Запоріжтрансформатор» - виробник силових масляних трансформаторів (від 1 МВА до 1250 МВА, від 10 кВ до 1150 кВ), шунтуючих реакторів (до 128 МВАр, до 800 кВ), керованих шунтуючих реакторів (до 180 МВАр; до 500 кВ). Один з найбільших виробників трансформаторного обладнання в СНД.

КТ «Запоріжський завод високовольтної апаратури» - виробник вимірювальних трансформаторів струму та напруги (масло та газонаповнені), комплексні розподільні пристрої, пристрої вибухозахищені розподільні, роз’єднувачі.

 ПП «ЕЛТІЗ» - один з українських заводів, що випускають сухі трансформатори, електричні реактори та дроселі.

 ПрАТ «ВО «Стальканат-Сілур» - виробник стальних канатів та фібри металевої.

 ТОВ «Мелітопольський завод турбокомпресорів - Турбоком» - розробка, проектування, серійне виробництво турбокомпресорів для автомобільної, тракторної техніки та сільгоспмашин імпортного виробництва і країн СНД.

 ПАТ «Дніпроспецсталь» - ключовий виробник сортової нержавіючої сталі на ринках СНД, а в Україні - безперечний лідер у даному сегменті.

Естонські партнери

Компанія Tallinna Elektrotehnika Tehas «Estel» AS - одна із світових лідерів розробки, виробництва і реалізаці широкого спектра силової перетворюючої техніки и силових полупровідникових приборів


Кубинські партнери

      

 

 

Сертифікати