+38 (032) 297-68-05
+38 (032) 237-98-26

Представництво НВФ "Спектр" в республіці Куба

Враховуючи постійно зростаючий попит і збільшення обсягів експорту українських товарів і сировини в країни Латинської Америки, фірма «Спектр» у 2001 році зареєструвала Представництво в республіці Куба, яке координує і забезпечує стабільний контакт і роботу з партнерами даного регіону.

У жовтні 2012 року рішенням Міністерства зовнішньої торгівлі та іноземних інвестицій Республіки Куба була в черговий раз оновлена ​​Ліцензія Науково-Виробничої фірма «Спектр» в національному реєстрі «Представництв і Агентів зарубіжних комерційних компаній» в Торгово-промисловій палаті Республіки Куба.

З 1998 року Науково-виробнича фірма «Спектр» є постійним і активним членом Міжурядової україно-кубинської комісії з питань торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва. Рішенням даної Комісії на фірму «Спектр» не один раз покладалися завдання міжурядового значення, з якими фірма успішно справлялася і тим самим підвищувала рівень співпраці між Україною і Кубою.

Основним напрямком співпраці із зарубіжними партнерами є поставки:

  • Устаткування і матеріалів для металургійної та цементної промисловості;
  • Продукції машинобудівної та хімічної промисловості;
  • Автомобільної, тракторної техніки та запасних частин до неї;
  • Компонентів і виробів радіоелектронної промисловості, приладів та запасних частин для засобів зв'язку, вимірювальної техніки;
  • Систем та обладнання для забезпечення охорони і безпеки.

Окремим напрямком діяльності є тісна співпраця з державними підприємствами, НІІ, КБ і просування на зовнішній ринок українських інноваційних технологій та новітньої високотехнологічної продукції.

Впродовж 15-ти років роботи на кубинському ринку фірма «Спектр» зарекомендувала себе як надійного партнера серед ряду провідних підприємств Куби. Основними партнерами НВФ «Спектр» є наступні кубинські підприємства та організації: