+38 (032) 297-68-05
+38 (032) 237-98-26

Про фірму

Науково-виробнича фірма НВФ «СПЕКТР» заснована 13 вересня 1994 року. Починаючи з 1995 року, НВФ «СПЕКТР» працює на світовому ринку у сфері поставок продукції українських виробників для потреб іноземних замовників.

З моменту заснування одним з пріоритетних напрямків міжнародної діяльності фірми є постачання продукції українського виробництва на Кубу.

У 2001 році зареєстровано Представництво НВФ «СПЕКТР» в Республіці Куба, яке забезпечує координацію роботи з партнерами даного регіону.

Протягом 20-ти років роботи на кубинському ринку НВФ «СПЕКТР» стала основним постачальником таких кубинських підприємств як: ACINOX COMERCIAL, AVIAIMPORT SA, IGT, EMIAT, MATCO, EINI, ENERGOIMPORT, TECNOIMPORT, CONSTRUIMPORT, TRANSCUPET, BUKANEROS.

НВФ «СПЕКТР» успішно співпрацює з компаніями країн Латинської Америки.

НВФ «СПЕКТР» виступила засновником ряду українських підприємств, які успішно працюють на світовому ринку.

З метою насичення ринку України екологічно-чистими продуктами харчування, продукцією виробничо-технічного призначення, якісними товарами народного споживання, у травні 2001 року за участю українських підприємств - Національної асоціації цукровиків України «Укрцукор», ЗАТ «Цукорімпекс», корпорації Укрінмаш», ТОВ НВФ «СПЕКТР» та кубинського підприємства - комерційного товариства А.Т. «Кіміназ С.А.» (Республіка Куба) було створено ЗАТ «УкрКарібеімпекс» (м. Київ).

 

Основними видами діяльності даного підприємства є:

  • закупівля цукрової сировини та її переробка на цукор білий та рафінад;
  • виробництво і реалізація цукру білого та рафінаду, іншої цукровмісної сировини та інших побічних продуктів переробки цукрової сировини;
  • експорт та імпорт харчопереробного, електромеханічного та іншого обладнання, автоматичних ліній та впровадження нових технологій;
  • виробництво, заготівля, переробка і реалізація сільськогосподарської продукції;
  • постачання та монтаж технологічного устаткування для потреб сільськогосподарської продукції і виробництва екологічно чистої продукції, у тому числі для експорту.

 

У 2001 році за участю НВФ «СПЕКТР» було створено ЗАТ “Компанія Промінтекс” (м. Київ). Акціонерами ЗАТ “Компанія Промінтекс” стали: Корпорація “Укрінмаш”, ТзОВ Науково-виробнича фірма «СПЕКТР», Відкрите акціонерне товариство «Дніпрошина», Національна асоціація цукровиків України “Укрцукор”, Закрите акціонерне товариство “Одеська цукрова компанія”, Закрите акціонерне товариство “Дубноцукорагро”.

У тісній співпраці з державною госпрозрахунковою зовнішньо-торговельною та інвестиційною фірмою “Укрінмаш” ЗАТ “Компанія “Промінтекс” виконує роботи з реалізації зовнішньоторговельних контрактів для підприємств машинобудівної, металургійної, хімічної та інших галузей промисловості України.

Враховуючи розвиток торговельно-економічних відносин між Україною та Південно-Східної Азією, ЗАТ “Компанія Промінтекс” у 2009 році відкрила своє Представництво в Соціалістичній Республіці В’єтнам (м. Ханой), яке координує і забезпечує виконання торговельних і промислових проектів у даному регіоні.

Основні країни, з якими співпрацює НПФ “СПЕКТР”:

 

 Австрія  В'єтнам  Куба  Саудівська Аравія
 Аргентина  Німеччина  Латвія  Словаччина
 Бангладеш  Індія  Македонія  Тайвань
 Бельгія  Індонезія  Мексика  Таїланд
 Білорусь  Йорданія  Панама  Хорватія
 Болгарія  Італія  ПАР  Чехія
 Бразилія  Канада  Перу  Еквадор
 Великобританія  Кіпр  Польща  Естонія
 Угорщина  Китай  Росія  ОАЕ
 Венесуела  Корея  Сербія